KONST / Litografier / Färglitografi 12453490
nr 1245 3490
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, "Norrskär". Signerad, numrerad 301/360, ca 35x42 cm
Kondition: fuktskada
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:12:55
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö